Časopis nové mesto: Výber najzaujímavejších článkov z nm.sk pre našich podporovateľov

Portál nm.sk vznikol z podpory jednotlivcov Hnutia fokoláre. Našim cieľom je urobiť z neho udržateľné médium a preto potrebujeme aj Vašu finančnú podporu. Darcom, ktorí sa rozhodnú pravidelne nás podporovať, sa chceme odvďačiť malým darčekom.

7 dní v týždni a 24 hodín denne si môžete vychutnať neobmedzený digitálny obsah portálu nm.sk na počítači, tablete a v mobile. Ten nechávame otvorený pre všetkých.

Z neho vyberáme to najzaujímavejšie do dvojmesačníka časopisu Nové mesto. Ten Vám radi zašleme ako poďakovanie za minimálny pravidelný dar 5€.

Našu knižnú novinku 2021 Vám pribalíme navyše k časopisu ako darček za minimálny pravidelný dar 10€.

A ak sa rozhodnete darovať nám pravidelne 20€ a viac, dostanete od nás budúci rok pod vianočný stromček okrem knihy a časopisu darček navyše od našej partnerskej firmy IN VIVO.

Ďakujeme, že nám pomáhate kultivovať dialóg v našej spoločnosti.

Jednorazovo
Mesačne
30€
50€
70€
5€
10€
20€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.